Interviews

17 minutes with Victoria Justice

7. srpna 2012 v 12:00 | Vanessa

Victoria poskytla magazínu Seventeen rozhovor, ve kterém mluví o turné a o nové písničce, a je to velmi zajímavé (alespoň pro mě :D). Článek jsem překládala sama, tak bych byla ráda, kdyby jste si alespoň něco z toho přečetli. :)

Seventeen: Toto je tvoje první sólové turné! Jak to bude vypadat?
Victoria: Jsem opravdu nadšená! Je to pro mě zcela nová zkušenost. Chystám se produkovat písně ze show, které už fanoušci znají a milují, ale také pracuji na coverech. Také představím zbrusunovou píseň, kterou jsem napsala, a bude vysíláná v přicházejícím díle Victorious. Provedení písně, kterou právě píšu pro mě opravdu hodně znamená. Také píšu song pro GirlUp, což je Organizace spojených národů (Nadace) na pomoc dívkám v USA, aby měly lepší budoucnost v rozvojových zemích. Hudební video pro píseň jsem napsala bude předvedeno ve všech show. Též pracuji na novém Traileru Fun Size (skvělý film, na kterém Vic pracuje, v USA bude uveden někdy kolem podzimu..pozn. překladatelky :D). Takže tohle je hodně opravdových cool věcí, které chystám.
Seventeen: Jsi nervózní, když hraješ hlavní roli ve First Time?
Victoria: Jsem spíš natěšená na to všechno. Já právě chci pracovat pro nejlepší show, pokud je to možné, protože já mám spíše mladší fanoušky a tohle bude jejich první koncert, an kterém budu jen já. Nechci na ten moment zapomenout.
Seventeen: Jaký byl tvůj první koncert, na kterém jsi byla?
Victoria: Můj úplně první koncert byl 'NSync'. Já byla velký fanoušek 'NSync'! Moje teta pracovala v rádiové stanici a překvapila mojí mamku s těmi lístky. Sedadla byla hrozná, ale to mi ani moc nevadilo. Chystání na koncert je tak ohromující a naplněné energie, je to prostě úžasné. Když jsem šla na koncert, nemohla jsem si pomoct, ale moje nálada byla šťastná a všechno dalšího šlo jen pryč. Já doufám, že někdo se takhle cítí, když jde na můj koncert.

Seventeen: Máš tak úžasný styl. Jaké jsou tvoje módní trendy, které nyní doopravdy miluješ?
Victoria: Líbí se mi potištěné kalhoty nebo potištěné "džínovinou" :D. Já také miluji peříčka (příruční malé kabelky...pozn. překladatelky :D), která se nosí už léta. Miluju náušnice dělané z peří , nebo peříčka připomínající sponky do vlasů. Možná tohle spatříte na mém turné.

Seventeen: Myslíš, že lepší pocit vzbuzuje, když jsi oblečená výstředně nebo jen tak nošení džín a nějakého topu? (Nad touto otázkou jsem přemýšlela i já :D)
Victoria: Myslím, že záleží na okolnostech. Je vždycky příjemné obléct se podle sebe a udělat si vlasy a make-up. Já myslím, že tohle dělá každá holka radši! Ale já se většinou cítím líp v normálních džínách, s páskem, lehkým sakem a botami.

Seventeen: Existuje něco o tvé módě/postavě, že by tě dostala do trapné situace, když jsi byla mladší, ale jelikož jsi teď dospělá dokážeš to přijmout a zasmát se tomu?
VJ: Když jsem byla na střední škole, holky si začaly suprově upravovat vlasy, dělaly si make-up, nosily podprsenky, amnoho dalšího. Vzpomínám si, že když jsem byla v šestém stupni (asi něco jako šestá třída) všechny moje kamrádky měly obočí namalované voskem. Moje obočí bylo v celku normální, ale já se začala cítit trapně, protože asi jako jediná jsem se nemalovala. Na moje třinácté narozeniny, jsem poprosila mamku, aby mi koupila vosk. Na oslavě jsem se konečně dočkala mého vysněného vosku před mými přáteli, ale pořád jsem měla ten divný pocit, bylo mi trapně, že jako poslední mám konečn vosk. Teď si myslím, že silnější obočí (namalované voskem) je krásné. Moje kamaráska Lily Collins má úžasné obočí. Je to pěkné, vynikne ve vás krása.

Poznámka: Vosk opravdu nedokážu přeložit a ani nevím, jestli něco takového existuje (:D), ale můžete si to vyložit jako řasenku nebo výrobek na zpevnění obočí. :D

TRANSLETED BY: Victoria-and-ariana-daily.blog.cz//Do not Copy...(Nekopírovat, vůbec!!)

Victoria Talks About Her Upcoming Tour And Her Jo-Bro Connection

30. července 2012 v 15:02 | Vanessa
Victoria se v rozhovoru, který naleznete níže zmínila o "On Air With Ryan Seacrest"(překlad: Ve vzduchu s Ryanem Seacrestem-?) Dále mluvila o spolupráci s "Jonas Brothers" a také o tom, že mnoho lidí jí přirovnává k herečce "The Vampire Diaries" (Upíří Deníky) Nině Dobrev. Myslíte, že si jsou podobné? :)
Source: victoriajusticedaily.com

Teen Choice Awards - Interview

24. července 2012 v 22:57 | Vanessa
Victoria při show Teen Choice Awards prohodila s hercem ze seriálu Glee, Chrisem Colferem pár slov. :D Ze začátku jí tam asi 10 sekund představují, pak je záběr v publiku na její kamarádku ze seriálu Victorious Arianu Grande a pak Vic ještě s Chrisem mluví o inspiraci atd. Video je sice krátké, ale tím lepší důvod pro vás, abyste se na to podívali, že? :D
Jinak zdá se mi to, nebo jim to doopravdy spolu sluší? :D ♥
>> source: victoriajusticedaily.com

Victoria Justice – Fill In The Blank

23. července 2012 v 13:26 | Vanessa
Victoria se zúčasnila nové hry TV show ClevverTv - Fill in the Blank (doplňte do prázdného). Zjistíte některé zábavné fakty si o Vic. :)
Ujistěte se níže ve videu...:))
>> source: victoriajusticedaily.com

>> 1 video

“The First Time” Montage

21. července 2012 v 15:14 | Vanessa
Zde je sestřih z filmu "The First Time," kde Victoria hraje. Datum vydání tohoto filmu zatím není určen, ale doufám, že se datum vydání bude vědět brzy, už se nemůžu dočkat, až to uvidím.
Osobně myslím, že ten film nebude špatný, ale Fun Size bude určitě lepší. :D
>> 1 video

Madison Guest talks about Victoria

19. července 2012 v 17:09 | Vanessa
Madison Guest, Victoriina sytlistka byla v show Clever Style a mluvila tam o vzhledu svých oblíbených hvězd a mezi nimi nechyběla Victoria.
Rozhovor je níže ve videu, určitě se podívejte..:)

>> 1 video

Victoria at Makeup Spot Studio Grand Opening

6. července 2012 v 18:07 | Claire
Victoria poskytla rozhovor jedné malé holčičce, nějaké Tině, která si s Victorií povídá jako kdyby byla dospělá redaktorka. :D Není jim moc rozumět, ale Victoria tam mluví o Fun Size, také je tam zmínka o Victorious a o přátelích. :)

{source: victoriajusticedaily.com}
 
 

Reklama