Červenec 2012

Personal Photos #0.4

6. července 2012 v 22:27 | Petruš//Claire |  Personal Photos
Přidala jsem do galerie nové osobní fotky Victorie. :) Některé se týkají i středečního svátku, který byl v Americe. :)Victoria at Makeup Spot Studio Grand Opening

6. července 2012 v 18:07 | Claire |  Interviews
Victoria poskytla rozhovor jedné malé holčičce, nějaké Tině, která si s Victorií povídá jako kdyby byla dospělá redaktorka. :D Není jim moc rozumět, ale Victoria tam mluví o Fun Size, také je tam zmínka o Victorious a o přátelích. :)

{source: victoriajusticedaily.com}

Galerie

6. července 2012 v 14:44 | Petruš |  Site News
Rozhodla jsem se k blogu udělat i galerii :) Nebudu jí zřejmě doplňovat celou, protože to bych celé prázdniny nedělala nic jiného. Ale budu ráda, když se tam čas od času podíváte. :)

Victoria spills details about upcoming Tour

6. července 2012 v 0:16 | Petruš//Claire |  News
Victoria Justice poskytla rozhovor, když byla na premiéře Katyina Perryna filmu Part Of Me :) Mluví tam o turné, bohužel spěchám, tak vám to nemůžu popsat víc, snad chápete. :)

>> Victoria Justice

5. července 2012 v 18:14 | Claire

» News
- Novinky, které se týkají Vicky
» Songs
- Nádherné písně, které Vicky buď sama nazpívala, složila nebo přezpívala (uzavřeno)
- Co Vic nosí?
» Biografie
- Vickyin životopis
- Co jsi o Vic ještě nevěděl/a?
- Zprávy z Facebooku a Twitteru
- Rodina
» Interviews
- Rozhovory, které Vicky poskytla

>> Site

5. července 2012 v 16:20 | Petruš//Claire
» Past Looks
- Všechny layouty blogu
» Staff
- Informace o adminech
» Site News
- Důležité novinky a informace ohledně blogu
» Statistics
- Návštěvnost blogu
» Others
- ostatní věci
(Postupně rozkllikám)

Personal Photos #0.3

3. července 2012 v 15:06 | Petruš |  Personal Photos
Přidávám další osobní fotky Victorie. :)
Která se vám líbí nejvíce? :) Mně se líbí ta..poslední a předpředposlední! Ale když to tak vezmu..líbí se mi všechny!! ♥♥

Ceny za Bublinu :)

2. července 2012 v 16:44 | Petruš |  Ostatní
Udělala jsem vám konečně ceny za soutěž Bublina! Zřejmě vám animace nepůjdou, ale mám vyzkoušené, že jdou přes e-mail, ale musíte kliknout pravým tlačítkem na zobrazit obrázek. :)) Ale některé jsem vkládala přes galerku, takže by měly jít. :D
Takže pokud vám to nejde, tak mi napište e-mail a já vám to pošlu tam!! :)
Takže na 1. místě se umístila Annie, a dostává ode mě animaci s Bellou a Zen. :)) je na ní i Tynka, tak snad to nevadí :D.♥

Na druhém místě je Nikol a dostává od mě diplomek s Vicky, snad se ti líbí, vím, že máš Vicky ráda. :))♥

Na 3. místě se umístila Bella-Kejtý a dostává ode mě animku s Kristen. :)♥
A na 4. místě se umítil Thomas. a ten dostává animku s Vicky a Ari. :)) Doufám, že nevadí, že jsem do toho dala i Ari, ale hrozně se mi to líbilo :D

Snad se vám ceny líbí :))
VŠEM GRATULUJI! :)♥♥♥
ANIMACE JSEM DĚLALA SAMA! NEKOPÍRUJTE JE PROSÍM, A NEBO JEN S FUKČNÍM ZDROJEM! :) Výjimka je samozřejmě u blogů, kterým je animace určená :ú) Děkuju za pochopení ;)

Návštěvnost

1. července 2012 v 18:07 | Petruš |  » Site Info
Dlouho jsem nepřidávala návštěvnost, tak jsem vám to tady vyfotila :D Tak snad se to líbí. :) ♥ Je taková hezká, nemůžu si stěžovat, ale jsem zvyklá na stovky. :D No, ale stejně je to skvělé. Love you all! ♥

Victoria Justice looks to create her own sound

1. července 2012 v 17:54 | Petruš |  Victoria Justice
NEW YORK (AP) - Victoria Justice nedávno produkovala soundtrack pro její hit z Nickelodeon seriálu "Victorious", ale také rozvíjí své sólové album!
"Chci psát hudbu, která se chystá oslovit všechny," řekla Victoria v nedávném rozhovoru. "Co se týče produkce, nemyslím si, že jsem našla něco pro psaní, ale ... já chci pracovat s producenty, kteří jsou jedineční a mají jiný druh hudby."
Devatenáctiletá zpěvačka Victoria Justice, říká, že si není až tak jistá, jestli se její vlastní album vydá, ale je hrdá na "Victorious 2.0" - Druhý soundtrack k seriálu Victorious - který debutoval na 18. místě na Billboard Charts v tomto měsíci. Victoria jako spoluautorka některých skladeb, které zazpívala se svými kolegy a zároveň přáteli říká, že udělala všechno proto, aby album vyšlo, také řekla, že dělat hudbu pro show pomáhá, aby se v životě uplatnila jako úspěšná zpěvačka.
V současné době pracuje na třetí sezóně seriálu "Victorious". Řekla, že i navzdory show, je soundtrack pro všechny věkové kategorie!!!
"To prostě není jen pro děti, jak si někteří myslí. Mnoho textů jsou vlastně chytré a sofistikované (propracované)," přiznala.
Producent prohlásil: "Její hudební vlivy sahají od Britney Spears k Carole King.
Victoria měla od začátku celého natáčení pouze šest dní volno, a její kalendář se zaplní ještě více. Až začne turné 2. srpna v Costa Mesa v Kalifornii do 14. září v Allegan, její kalendář se zaplní ještě víc.
"Chci odstup mezi písněmi z 'Victorious', a mezi písněmi Victorie Justice."
Victoria bude ve filmu spolu s Chelsea Handler a Johnnym Knowvillem ve "Fun Size," od režisérů "Gossip Girl" a "The O.C." - Joshem Schwartzem.
Ve filmu Fun Size postava Victorie doufá, že se dostane na vysokou školu "New York Univeristy", ale ve skutečnosti se prý na žádnou yvsokou školu prozatím nechystá.
"S hudbou jsem tak zaneprázdněná," řekla.
"Abych byla upřímná, nemám vůbec čas," říká. "Nemám vůbec čas myslet na univerzitu. Spíš uvažuji o tom, že bych si mohla dát nějaké vysokoškolské online kurzy, v předmětech, které mě zajímají, jako je angličtina a psychologie."
Source: © nickelodeon-cz.blog.cz (My second Blog)