Červen 2012

POTM #2

29. června 2012 v 23:11 | Petruš |  POTM
Přichází měsíc červenec. Ano, právě červenec, první měsíc hlavních prázdnin, kdy většina lidí odjíždí na dovolenou a užívá si léta. Konečně odpočinek od školy. :D Učitě máte spousta plánů, tak doufám, že se všechny vydaří, a že se přes prázdniny aspoň někdy někdo dostaví na blog :D.
Každopádně tady pro vás mám další kolo Potm neboli Photo Of The Month. :) V minulém kole vyhrála fotka 3., kterou už naleznete v menu. :) Snad jste s ní spokojení. :)♥ Na toto potm jsem vybrala fotku z candids, taky z premiéry Kattyina nového filmu a tak trochu jsem to i zpřeházela. :D Tak, která se vám líbí nejvíc? :) A pro kterou budete hlasovat? :D Já vážně nevím, ale asi pro...3! :) Hlavně, protože tam Vicky vypadá moc hezky, když je tam ještě s maminkou :). Takže jsem zvědavá na výsledky, můžete hlasovat dole pod článkem. :)
Photo 1
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Photo 2
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Photo 3
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Fun Size Trailer!

29. června 2012 v 22:44 | Petruš |  News
Victoria Justice bude hrát v novém filmu Nickelodeon Movie a to ve filmu s názvem Fun Size. :) Film bude v Americe už 26. října! :)
Zde je trailer:

Prázdniny! :)

29. června 2012 v 22:18 | Petruš |  Ostatní
Ahojte lidičky! :)
Teďkon nemam moc náladu, na to, abych přidávala novinky. Chci si s váma popovídat. :D Jak prázdniny? Co vysvědčení? :) Já jako dobrý, i když si o mně budete říkat, že jsem šprt, tak jsem měla samý jedničky :D Tak snad mi to vydrží. :)) A dnešek byl skvělej den, sice jsem teda pořád trochu nemocná, mam nosohltan, ale už normálně můžu chodit ven, a ne jenom ležet v posteli. :) Ve škole byla celkem fajn atmosféra, dostali jsme trochu pomačkané bonbóny, :D ale nevadí :D A večer sjem strávila na skypu s kámoškama. :D Takže ok den! :D
Jinak, co se týče blogu...
Možná čekáte nějaký hiatus, ale ten asi nebude. :) Teda v následujících 2 týdnech by neměl být, pokud si to ještě nerozmyslím. Budu to tu nějak víc rozjíždět, takže by to tady mělo být lepší. :D Affs jdu teď oběhout, takže zatím, přeju hezké prázdniny. :)
Petruš ♥

Personal Photos #0.2

28. června 2012 v 15:31 | Petruš |  Personal Photos
Victoria přidala další osobní fotky na Twitter. Na všech opět vypadá skvěle. :)
Na té 1. fotce je i s maminkou. :)

Victoria's Family

25. června 2012 v 18:54 | Petruš ♥
Tento článek mě napadl včera večer. Docela jsem se nudila, tak jsem začala uvažovat o blogu a v tom mě to napadlo! Zjistit něco o Victoriině rodině a k tomu přidat fotky by nebylo špatné! Takže jsem se do toho pustila a něco jsem za dlouhou dobu našla. Takže tyhle informace kopírovat pouze se zdrojem jinak se naštvu a nahlašuju to na Blog.cz! :)
Rodina (Family)
Serene Justice - matka
Madison (Maddie) Justice - sestra
Zack Justice - otec
Victoria's Mum (Victoriina maminka)
Victoriina maminka Serene Justice se narodila 28. února roku 1959. Dnes je jí tedy 53 let. Serene má dvě děti Victorii a Maddie/Madison. Serena je Puerto Ricánka, ale protože byla zamilovaná do Victoriina tatínka Zacka Justice vydala se do Hollywoodu na Floridu. S Victorií tráví hodně času, poskytují spolu rozhovory do různých časopisů a někde můžete naleznout i photoshooty, na kterých je Vic s maminkou.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Victoria's Dad
Ať jsem hledala, jak jsem hledala...fotku a informace o Victoriinu otci jsem bohužel nenašla. :/ Jen, že se jmenuje Zack Justice. :)

Victoria's Sister
Victoriina sestra Medison sní o tom být jako Victoria! Má ráda zpívání a se sestrou tráví poměrně hodně času. :) Madison je mladší než Victoria. Jsou si docela podobné, že? :)

Victorious: “The Blonde Squad” Promo

25. června 2012 v 5:53 | Petruš |  Victorious
Na americkém Nickelodeonu se bude vysílat nová epizoda seriálu Victorious! Bude se jmenovat The Blonde Squad a Vic tam bude jako blondýna! :D :o Už se těším, epizoda bude příští víkend. :)
Zde je promo:

Soutěž #1 Bublina

24. června 2012 v 19:48 | Petruš |  Ostatní
A mám tu první soutěž! :) Bublina! :D
Jak se to hraje?
Vy vymyslíte, co si Vicky na obrázku, který sem dám asi myslí. :D A napíšete mi to do komentáře. :D Takže buďte kreativní. :)
Odměna: Animace nebo diplom (vyberte si)
Vymýšlejte podle tohoto obrázku:
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Personal Photos #0.1

23. června 2012 v 20:31 | Petruš ♥
Přidávám nové osobní fotky Vic. :)) Ta 2. je úžasná! :D

Bruno Mars Medley! - Victoria Justice & Max Schneider

23. června 2012 v 20:16 | Petruš |  News
Podívejte se na tuto strašlivou směs z písní Bruna Marse, kterou jsem vyrobil s Victorií Justice, já Max Schneider! Bylo to tak zábavné, takže si to užijte, lidi!
Pokud nevíte, kdo je Victoria, tak je to herečka/zpěvačka, která v současné době hraje v seriálu Victorious na Nickelodeonu a Max Schneider v seriálu How To Rock, také vysílaném na Nickelodeonu. Video Zde.

Layout #4

22. června 2012 v 20:32 | Petruš |  Layouts
©Victoria-and-Ariana-Daily.blog.cz - Petruš|náhled|
Tak jsem konečně udělala nový layout! :D Na to, že jsem ho dělala víc jak 3 hodiny, tak se mi docela líbí. :) Ale bylo to hodně náročný :( :). Doufám, že se líbí Vám. :)) Použila jsem fotky z Victoriiných photoshootů, které většinou nafotila v roce 2011. Dneska ho nestihnu rozřezat (viď, Anet...:DD), a zítra možná taky ne, ani menu nestihnu, takže to všechno udělám až o prázdninách nebo ten poslední týden školy. :D(
Hodnocení:
Procenta: 95%
Body: 8/10
Hvězdičky: 4/5
Autor: Petruš (adminka :D)
Od: 22. 6.
Do: ?